Veikals Kumode

Veikals "Kumode"

Uzzināt vairāk

SIA Magrens

Mēbeļu ražošanas uzņemums SIA Magrens

Uzzināt vairāk

Taburetes ir maza tipa krēsliņi, kuriem nav atzveltnes vai ja ir, tad pavisam maza augstuma, kas apsedz tikai muguras lejasdaļu. Tām nav arī roku atbalstītāji. Tās ir paredzētas vienai personai. Taburetes ir daudz un dažādas pēc tās formas, materiāla un arī krāsas. Bieži sastoapamas ir virtuves taburetes, kas ir parasti mazi krēsliņi. Sēdvieta ir apļveida un no tās iznāk četras smalkas kājiņas. Sēdvieta reizēm ir aprīkota ar mīkstu polsterējumu, kas apvilkts ar kādu materiālu, piemēram, ādu. Ir taburetes, kuras ir iespējams salocīt, kas paver iespēju tās novietot kādā skapī, ja ir nepieciešams atbrīvot vietu. Tās visbiežāk tiek gatavotas no dzelzs.

Krāsu variācijas taburetēm ir milzum daudz. Tās mierīgi var piemērot savam mājas interjeram. Taburetes būs lielisks risinājums tiem, kas bieži mājās uzņem ciemiņus, taču visiem nav kur sasēsties. It īpaši salokāmās taburetes būs lielisks risinājums, jo ar ciemiņu atnākšanu, tās var izņemt no skapja un visiem būs kur sēdēt. Kad ciemiņi aiziet, tad tās atkal var novietot kādā skapī un vieta atkal ir atbrīvota. Šāda veida taburetes var ņemt līdzi arī uz dārza pasēdēšanām, lai nevienam nebūtu jāsēž uz zemes.
Taburetes ir sastopamas daudz un dažādās formās. Ir mazas taburetes un ir aī garas. Garās parasti ir sastopamas bāros pie letes. Tādām visbiežāk ir arī speciāli regulējamie augstumi, kuru var pats izvēlēties spiežot speciālu kloķi. Ir virtuves taburetes, kuras ir parastas, maza izmēra, bez atzveltnes. Ir arī zemās taburetes, kas visbiežāk ir laukumā lielākas. Tādas ļoti bieži izgatavo blakus dīvāniem. Tā ir apstrādāta ar audumu un uz tās ir ļoti ērti sēdēt, jo ir diezgan plaša.