Veikals Kumode

Veikals "Kumode"

Uzzināt vairāk

SIA Magrens

Mēbeļu ražošanas uzņemums SIA Magrens

Uzzināt vairāk

Koka vīna skapji ir domāti, lai novietotu vīna pudeles uzglabāšanai un ikdienišķai lietošanai. Tie var būt dažādi, gan formās, gan izmēros. Tos arī veido no dažādiem materiāliem. Kā, piemēram, ļoti izplatīti ir koka vīna skapji. Tie ir veidoti no daudz un dažādiem kokiem, daudz un dažādās formās, krāsās un tekstūrās. Izvēle, mūsdienās, ir patiešām liela. Interesanti koka vīna skapji ir ar dimanta formas plautku, kurā mierīgi var ievietot trīs vīna pudeles. Šādiem skapjiem reizēm ir arī apakšnodalījumi, kas aizslēpti aiz durtiņām. Tur var glabāt dažādus vīna piederumus. Tie var būt pavisam dažādi. Tie var stāvēt uz zemes kā liels koka soliņš, kura durvis atverot, iekšā var salikt vīnus. Vīna skapji var būt kā plaukti, kas piestiprināti pie sienas.

Koka vīna skapji ir labi priekš paša vīna, jo tikpat svarīgi, cik vīnu ir taisīt, tik svarīgi ir arī uzglabāt. Kokam piemītošās īpašības spēj vīnam dot pozitīvo enerģiju, jo tas ir dabīgs un ekoloģisks. Koka vīna skapi pat ir viegli uztaisīt pašam no dažiem koka dēļiem, jo koks ir viegli pieejams izejmateriāls. Tikai jāpieslēdz domāšana un vīna skapis gatavs. Vīna koka skapji ir ne tikai praktiski, bet arī skaisti. Pateicoties skaistajiem rakstiem, kas izveidojas no neskaitāmiem plauktiņiem, vīna plaukts izdaiļo mājas interjeru. Vīna pudeles, kas saliktas iekšā, izskatās pavisam skaisti.

Koka vīna plaukti arī lieliski iederēsies pārējā mājas interjerā. Dabīgais koka raksts un krāsa piedos interjeram harmonisku noskaņu un mājas iedzīvotājiem būs tikai patīkami kādā vakarā paņemt vīna pudeli no skaista koka plaukta un iemalkot kādu glāzi. Koka vīna skapji mūsdienās ir viegli nopērkami, pateicoties lielajam piedāvājumam.