Veikals Kumode

Veikals "Kumode"

Uzzināt vairāk

SIA Magrens

Mēbeļu ražošanas uzņemums SIA Magrens

Uzzināt vairāk

Koka vīna skapji ir domāti, lai novietotu vīna pudeles uzglabāšanai un ikdienišķai lietošanai. Tie var būt dažādi, gan formās, gan izmēros. Tos arī veido no dažādiem materiāliem. Kā, piemēram, ļoti izplatīti ir priedes koka vīna skapji. Priedes koka vīna skapji rada nepieciešamos apstākļus vīna uzglabāšanai. Vīns pēc savas būtības un konsistences ir smalks dzēriens, tāpēc tam vajag smalku vīna skapi, kurā to uzglabāt. Priede pēc savas enerģētikas ir smalks, bet tajā pašā laikā spēcīgs koks. Tas ir ideāls koks no kura var taisīt vīna skapjus, jo lieliski tam piestāv. Priedes koka vīna skapji ir lielisks risinājums, koks ir organisks, ekoloģiskā dzīves veida piekritējiem tas īpaši ir labi, tos var sastapt daudz un dažādos veidos. Var likt uz grīdas, ir tādi, kas pat uzliekami jau uz esoša galda, ir tādi, kurus piestiprina kā plauktus pie sienas. Ir tik daudz izvēles.

Priedes koka vīna skapji ir arī pieejami dažādākās krāsās. Lieliski, ka izvēle ir tik liela, tos var iegādāties dabīgus, var arī lakotus vai krāsotus, tas ir atkarīgs no vēlmes vai mājas interjera, lai vispār skapis piestāvētu. Priedes kokam ir ļoti skaists, svītrots raksts, kas arī parastā mājas interjerā ienestu jaunas vēsmas un kādu odziņu.

Priedes koka vīna skapjus var iegādāties praktiski jebkurā mēbeļu veikalā. Mūsdienās, izvēles iespējas ir ļoti daudz. Priedes koka vīna skapji noteikti ir laba izvēle, jo priedei piemīt arī dziednieciskas īpašības. Protams, tas vairāk realizējas dabīgā veidā, taču pārstrādājot šo koku mēbelēs, pozitīvā enerģētika nepazūd. Priedes kokam piemīt arī īpaša sveķu smarža, kas paliek arī pārstrādājot to mēbelēs.