Magrens uzņēmums dibināts 1998. gadā, un tā galvenais darbības virziens, kā arī uzdevums, ir masīvkoka mēbeļu ražošana, izmantojot augstākās kvalitātes priedes koku. Uzņēmums atrodas Lielvārdē, ~ 50 km no galvaspilsētas Rīgas. Magrens saražotās mēbeles realizē arī Eiropas valstīs, Krievijā, kā arī vietējā tirgū. Firmas galvenie darbības virzieni ir mēbeļu ražošana, zāģmateriālu ražošana un koksnes žāvēšana.

Naktsskapīši

Koka naktsskapīši - SIA Magrens

Uzzināt vairāk

Priekšnams

Koka priekšnams - SIA Magrens

Uzzināt vairāk

Bērnu istaba

Koka bērnu istaba - SIA Magrens

Uzzināt vairāk

Guļamistaba

Koka guļamistaba - SIA Magrens

Uzzināt vairāk

"Šokolāde"

Koka guļamistaba šokolāde - SIA Magrens

Uzzināt vairāk

Kāpēc izvēlēties Magrens pakalpojumus? Pieredze un stabilitāte, tas ir viens no galvenajiem iemesliem kāpēc izvēlēties profesionālas kompānijas pakalpojumus. Tas dod Magrens priekšrocību mēbeļu kvalitātes paaugstināšanā, jo daudzu gadu darbība devusi lielisku un profesionālu skatījumu uz mēbeļu ražošanas sfēru.

Magrens piedāvā dažāda tipa mēbeļu ražošanu, kas sniegs jums patīkamus rezultātus. Uzņēmums mēbeļu ražošanai izmanto Latvijā augušas priedes koksni. Lai radītu mēbeles, ir svarīgi izvēlēties materiālu, kas ļaus mēbelēm kalpot pēc iespējas ilgāk un kvalitatīvāk. Magrens ražošanai izmanto palīgmateriālus, kuri tiek piegādāti no ES valstīm, sniedzot labāko rezultātu mēbeļu ražošanā.
Uzņēmums augstu precizitāti un ražību sasniedz ar izmantojamām programmējamām frēzmašīnām. Lai klientam būtu lielākas iespējas, Magrens nodrošina izvēli arī starp dažādiem krāsu toņiem, kurus var saskaņot līdz ar jūsu jauno mēbeļu izveidi. Lai mēbeles sasniegtu augstāko kvalitāti, Magrens zāģmateriālu ražošanai izmanto horizontālo zāģi, kā rezultātā tiek iegūts augstas kvalitātes gatavā produkta izzāģa rādītāju.

Lai koksne saglabātu savu izturību un kvalitāti, žāvēšanā Magrens izmanto firmas NARDI žāvēšanas iekārtas, kur žāvēšanas process tiek pilnībā automatizēts, un tas nodrošina precīzu un kvalitatīvu koksnes žāvēšanu.
Izvēloties Magrens produktus, jūs iegūsiet sev piemērotākās un nepieciešamākās mēbeles, kā arī līdzi nāks kvalitāte un ilgs mēbeļu mūžs. Uzņēmuma produktu katalogā jūs varat iepazīties ar daudzajām mēbelēm ko Magrens ražo tieši jūsu labsajūtai un mieram.

Magrens produktu klāstā ietilpst: Kumodes, Guļamistabas mēbeles, priekšnama mēbeles, bērnu istabas mēbeles, galdi, naktsskapīši, plautki, sekcijas, skapji un taburetes. No visa mūsu mēbeļu klāsta jūs atradīsiet sev piemērotāko, kā arī neuztrauksieties par mēbeļu kvalitāti un noturīgumu, jo Magrens piedāvā tikai kvalitatīvākās mēbeles, kas ir veidotas ilgtermiņa noturīgumam, izmantošanai un kvalitātei.

Kontakti


Adrese: Lielvārde, Mērniekkalns "Silmaļi" LV-5070
E-pasts: [email protected]
Fakss: +371 5055012
Mobilā tālruņa numurs: +371 29494954; +371 29116546

Informācija: SIA Magrens rekvizīti:
Vienotais reģ. numurs 50003388701
SEB Unibanka
LVL konta Nr.LV81UNLA0033310466028
EUR konta Nr.LV78UNLA0033302074127