Kumode ir viens no kvalitatīvākajiem priedes koka mēbeļu tirgotājiem, kur jūs atradīsiet dažādas mājīgas mēbeles interjeram. Latvijā un starptautiskajā tirgū ražojam un esam pārbaudīti jau 11 gadus. Izmantojot mūsu piedāvātās mēbeles, jūs varat ērti iekārtot savu guļamistabu, bērnistabu vai priekšnamu, kā arī citas telpas. Mēs piedāvājam atrast jums sev piemērotākās mēbeles, kas piestāv jūsu vannas istabai, viesistabai vai pat darba kabinetam.

Ja meklējat veiksmīgu risinājumu pilsētas dzīvoklī vai lauku mājā, kumodes var būt lielisks risinājums - dažādos izmērus un krāsās. Vienkārši un ērti! Tirgotavas "Kumode" mēbeles sortiments tiek atjaunots regulāri un mēs strādājam, lai jūs saņemtu labākos un kvalitatīvākos piedāvājumus.

Priedes Koka Sekcijas

Dabīgās Priedes Masīvkoka Sekcija “Agnese”

Uzzināt vairāk

Chilloutchair

Dabīgās Priedes Masīvkoka Chilloutchair

Uzzināt vairāk

Koka vīna skapis

Dabīgās Priedes Koka Vīna Skapis

Uzzināt vairāk

Priedes Naktsskapītis

Priedes Koka Naktsskapītis

Uzzināt vairāk

Priedes koka skapji

Dabīgās priedes koka skapji

Uzzināt vairāk

Koka taburetes

Priedes koka taburetes

Uzzināt vairāk

Priedes Koka Galdi

Dabīgās priedes koka galdi

Uzzināt vairāk

Priedes Koka Plaukti

Dabīgās priedes koka plaukti

Uzzināt vairāk

Koka kumodes

Dabīgās priedes koka kumodes

Uzzināt vairāk

Koka priekšnams

Dabīgās priedes koka priekšnams

Uzzināt vairāk

Guļamistaba

Dabīgās priedes koka guļamistabas

Uzzināt vairāk

Koka bērnu istaba

Dabīgās priedes koka bērnu istaba

Uzzināt vairāk

Izvēloties "Kumode" tirgotavas mēbeles, jūs iegūsiet stabilitāti un ilgtermiņa kvalitāti, kas attiecās uz mēbeļu izmantošanu un noturību. Tā ir mūsu garantija pilnvērtīgam rezultātam un jūsu komfortam. Mēbeļu tirgotava "Kumode" piedāvā plašu sortimentu ar mēbelēm, kas sevī iekļauj: Datorgaldus, bērnu istabas mēbeles, šūpuļkrēslus, galdus, guļamistabas mēbeles, kumodes, naktsskapīšus, plauktus, priekšnama mēbeles, sekcijas, skapjus, taburetes un pat vīna skapjus.

Plašā mēbeļu izvēle ir mūsu priekšrocība dažādiem mājokļa risinājumiem un komforta sniegšanai. Izvēloties sev vēlamo mēbeļu klāstu, noteikti ir jābūt prasīgam pret kvalitāti, kas ir mūsu galvenā priekšrocība, jo piedāvājam tikai kvalitatīvākas mēbeles jau 11 gadus. Mēbeļu tirgotavas "Kumode" bagātīgā pieredze sniegs jums pašus labākos risinājumus, jūsu ērtībām un vajadzībām.

Ja neesat pārliecināts par savas nākamās mēbeles iegādi, arī par to nav jāuztraucās, jo mūsu speciālisti jums palīdzēs izvēlēties atbilstošāko specifiski jūsu mājoklim vai kādai citai ēkai. Mēs esam pieredzes bagāts uzņēmums, kas piedāvā tikai kvalitatīvākos risinājumus mēbeļu tirgū un izplatīšanā. Izvēlies labākās mēbeles - mēbeļu tirgotavā "Kumode".

Video


Kontakti


Adrese: Maskavas ielā 322
Tālrunis : +371 67258219, +371 26363656
Epasts: [email protected]

Darba laiks:
Darba dienas: no 11:00 līdz 19:00
Sestdienās no 11:00 līdz 16:00
Svētdienās: mums ir brīvdiena