Mēbeles ir nepieciešamas, lai iekārtotu katra cilvēka mājokli. Bez tām nebūtu iespējama kārtība un bez tām nebūtu iespējams novietot dažādas mantas uzglabāšanai. Tāpēc ir domāti mēbeļu veikali, kur ir iespējams iegādāties visas nepieciešamās mēbeles, lai iekārtotu savu dzīvokli vai māju.

Valmiera ir pilsēta, kas ir devītā lielākā pēc iedzīvotāju skaita Latvijā, tas nozīmē to, ka arī pieprasījums pēc mēbeļu veikaliem ir diezgan augstā līmenī. Viens no populārākajiem mēbeļu veikaliem Valmierā ir SIA “Valmieras mēbeles”, kas dibināta 1997. gadā, privatizējot Valsts Valmieras mēbeļu kombinātu, kurš darbojās mēbeļu ražošanā un kokrūpniecībā kopš 1960. gada, tādējādi šis uzņēmums ir mantojis labākās un kvalitatīvākās tradīcijas mēbeļu ražošanā un pārdošanā. Tagad gan šis uzņēmums saucās “Daiļrade koks”. Šis uzņēmums piedāvā plašu klāstu ar mēbelēm, ar kurām var iekārtot visu mājokli.
Ir arī daudzi citi mēbeļu veikali, kas atrodas dažādos Valmieras rajonos, tādējādi nodrošinot iedzīvotājiem lielāku izvēles brīvību. Lai nonāktu sev tuvākajā mēbeļu veikalā, nav jādodās tāls ceļš.