Kalšana, urbšana

Kalšanas un urbšanas darbiem var nākties papildus izmantot dažādus instrumentus un līdzekļus līdz ar to ir svarīgi, lai aprīkojums vienmēr būtu sakomplektēts un gatavs dažādiem darbiem. Katra detaļa ir augstas kvalitātes un to ir iespējams piestiprināt katrā vēlamajā vietā.

Kalšanai plašā klāstā tiek piedāvāti kalti un krāpis linoleja un citu grīdas materiālu noņemšanai. Kaltus var izmantot arī betona u.c. virsmu pārveidošanai vai nojaukšanai. Šādam darbam var noderēt arī dažāda biezuma un garuma urbji, kas kalpo ilgi, jo ir izturīgi pret nodilumu un ārējās vides iedarību. Pieejami ir arī pīķi un dažādi SDS-MAX. Tie mēdz atšķirties arī pēc biezuma atkarībā no nepieciešamā pielietojuma. Ir pieejama arī īpaša kalts ar gredzenu papildus drošībai un dziļuma kontrolei. Iegādāties atsevišķi var arī blieti virsmas nolīdzināšanai.

Perforatoriem un atskaldāmo āmuru piederumiem papildus var iegadāties putekļu maisus, smēres sds patronām, filtrus, D-veida sānu rokturi ērtākai instrumenta turēšanai, putekļu nosūkšanas adapteri u.c. Pieejami ir arī urbji SDS+ dažāda lieluma. Lielākiem darbiem noteikti noderēs arī nemesis. Perforatoriem un atskaldāmajiem āmuriem papildus var padomāt par putekļu savāšanas sistēmu, lai telpās vai vidē neradītu pārāk lielu piesārņojumu, kas vienlaikus traucē arī darbam.

Kalšanas un urbšanas darbiem ir pieejami dažādi aksesuāri, lai būtu iespējams darboties ar uz dažādām virsmām un izveidot nepieciešamos caurumus vai citas detaļas. Atkarībā no plānotajiem darbiem, mainās arī nepieciešamie papildus aksesuāri, lai tos veiktu. Plašā klāstā ir pieejami dažādi kalti kā arī perforatoru un atskaldāmo āmuru piederumi. Ir pieejami arī speciāli līdzekļi ierīču apkopei tāpēc par to nevajadzētu aizmirst par ierīču apkopi un risinājumiem, lai veiktu daudzpusējus darbus dažādos objektos. Ir daudz iespēju papildināt instrumentus ar atbilstošiem aksesuāriem, kas ievērojami uzlabos darbu ar tiem, līdz ar to nevajag kavēties tos izmantot pēc iespējas vairāk un daudzpusīgāk. Katrs papildus instruments ir izgatavots pēc jaunākajām tehnoloģijām, līdz ar to ir augstas kvalitātes un spēj tikt galā ar dažādiem tam paredzētajiem darbiem.

Lasīt tālāk