Santehnika

Santehnikai ir svarīga loma ikvienas vannas istabas, dušas vai virtuves interjerā, jo tai ir jābūt gan estētiskai, gan funkcionālai. Plašā preču izvēle ļauj atrast pašu piemērotāko pat pie viseksotiskākajām flīzēm un citiem risinājumiem.

Santehniku lielākoties ir ieteicams pirkt vienlaikus visu, lai izvairītos no detaļu un izmēru nesaderības, piemēram, kad pods nesaskan ar poda vāku vai citas daudz nopietnākas problēmas. Klasiskākā santehnikas krāsa ir balta un tā praktiski iederas jebkurā interjerā.

Ir arī santehnikas detaļas, kas nolietojas ātrāk par citām vai kuras vienkārši gribas jaunas. Kā viens no tiem noteikti ir poda sēdriņķis ar vāku. Laika gaitā vecais var nodzeltēt vai vienkārši vannas istaba pati ziņo, ka ir laiks iegādāties jaunu. Santehnikas kaste ir vēl viens papildinājums podam, kas laika gaitā paliek funkcionālāks un to ir vērts nomainīt. Tā ir pieejama arī ar Duo taustiņu un neaizņem daudz vietas. Ir iespējams izvēlēties arī ar vizuāli pamanāmu skalojamo cauruli. Jūs varat atrast arī dažāda veida jau nokomplektētus podus, kas ir stiprināmi uz grīdas. Tam var arī atsevišķi pieskaņot skalojamo kasti, ja tomēr gaumei un iespējām piemērotāka šķiet cita. Svarīgi ir lai telpā tas neaizņemtu pārāk daudz vietas un tajā pat laikā viss spētu funkcionēt bez papildus apgrūtinājuma. Papildus tam ir arī dažāda veida pisuāri, kas ir stiprināmi pie sienas. Var izvēlēties ar vai bez vāka, ar pievadu. Klasiskākie ir keramikas un baltā krāsā, bet ir pieejami arī tērauda ar vai bez papildus sensora. Ir vērts padomāt arī par jaunu un modernu dušu ar maisītājiem vai vannu tiem, kas mīl ilgāku atrašanos vannas istabā. Arī jauna izlietne ir viens no papildinājumiem, kas ir noderīgs un estētisks.

Santehnikas izvēle ir atkarīga no telpas lielumam un vēlmēm. Labākais atrisinājums tam ir tas, ka reiz santehnika ir iegādāta, tā spēj kalpot 10 un vairāk gadus. Komplektācijas varianti ir pieejami, lai izvēlētos pašu labāko risinājumu jebkurai nepieciešamībai un gaumei. Šādā veidā ir iespējams nokomplektēt pilnībā funkcionālu vannas istabu.

Lasīt tālāk