Anemometri (Gaisa plūsmas mērītāji)

Celtniecības tehnika un instrumenti ir neatņemams palīgs dažādos darbos līdz ar to arī anemometri var tikt plaši izmantoti dažādos darbos un mērījumu noteikšanā. Laika gaitā ir iespējams atrisināt dažādus risinājumus telpās un citur.

Anemometri ļauj ne tikai mērīt gaisa plūsmu (vēju) sākot no 0 m/s, bet arī vienlaikus iegūt citus parametrus. Gandrīz visiem modeļiem ir iespējams pievienot zondes pēc nepieciešamības. Vienlaikus ir iespējams mērīt arī temperatūru. Iegūtie dati var būt sevišķi svarīgi aizsardzībai. Modeļi var atšķirties atkarībā no tā, cik lielam gaisa plūsmu apjomam ir paredzēts veikt mērījumus: līdz 40 m/s, līdz 20 m/s vai mazāk. Temperatūras diametrs parasti svārstās -10-50o C robežā. Atsevišķo modeļos ir iespējams arī pievienot piltuvju komplektu mērījumiem uz ventilācijas režģiem un gaisa vados. Papildus pievienojot dažādas zondes ir iespējams izmērīt ne tikai gaisa plūsmas un temperatūru, bet arī CO2, gaisa relatīvo mitrumu un apgaismojumu. Katra ierīce ir aprīkota ar viegli nolasāmu displeju. Ierīču precizitāte mēdz atšķirties: ±0,2 m/s ±2% ; ±0,5°C; ±2,5% rM. Ir pieejami arī anemometri ar spārniņa devēju. Jaunākajiem modeļiem ir iespējams pievienot radio zondes. Papildus instrumentiem kopā nāk ērta siksniņa, lai to būtu ērti pakarināt un pārvietot nepieciešamajā vietā. Uzglabāšana praktiski neaizņem nekādu vietu. Anemometrus ir ērti ievietot pat kabatā.

Anemometri aizvien biežāk kļūst par būtisku ierīci mērījumiem ofisā, mājās vai ražošanā. Šādas iekārtas pēc izmēriem ir nelielas un ar ergonomisku dizainu, lai veiksmīgi nolasītu rādījumus bez problēmām. Ar šādiem mērījumiem pēc tam ir iespējams pievienot gaisa konveijerus, gaisa ventilāciju, tvaika nosūcējus un citus risinājumus, lai iegūtu tīras telpas ar gaisa balansēšanu, atbilstošu temperatūru un citiem risinājumiem. Šādā veidā būs iespējams iegūt lieliskus risinājumus, kas neliks vilties katram neatkarīgi no telpas izvietojuma vai atrašanās vietas. Ir iespējama lieliska darba vietas kontrole, kas ir sevišķi svarīgi, ja tiek uzglabāti tādi svarīgi izstrādājumi kā zāles, pārtikas produkti u.c., kā arī slimnīcās, terārijās u.c., kur gaisam un temperatūrai ir liela nozīme.

Lasīt tālāk
Kārtot preces pēc nosaukuma (dilstošā secībā) Rādīt vispirms lētākās preces
Rāda: 1 - 6 no 6 preces