Baktericīdās lampas

Baktericīdās lampas tiek plaši izmantotas gaisa un virsmu dezinfekcijai slimnīcās, bērnudārzos, kinoteātros, pārtikas rūpniecībā utt., kā arī dažādās citās telpās, kur tas varētu būt nepieciešams. Šādas lampas atbilst augstākajiem standartiem un līdz ar to nav jāuztraucas par to pielietošanas kvalitāti un efektivitāti neatkarīgi no apstākļiem.

Piedāvājumā ir dažādas baktericīdās lampas, kas lieliski dezinficē telpas atkarībā no to jaudas un līdz griestu augstumam 4m. Pieejami ir visdažādākie risinājumi: 15W uz 6 m2; 30W / 2x15W uz 10m2; 2x30W uz 10-20m2; 2x36W uz 12-25m2; 2x55W uz 25-30m2; 2x75W uz 30-40m2. Vērts ir atcerēties, ka lampas efektivitāti nosaka ne tikai tās jauda, bet arī tas cik daudz putekļu ir telpā un tās vispārīgā temperatūra. Papildus spuldzes ir nepieciešams regulāri tīrīt. Vislabākā temperatūra ir 15-25°C robežos, līdz ar to vasarā ir ieteicams vēdināt vai kā citādi pazemināt temperatūru, ja tā paaugstinās pārāk daudz, savukārt drēgnākā laikā ir svarīgi, lai temperatūra nebūtu pārāk zema. Garantētais efektīvas iedarbības (starojuma) ilgums ir ap 8000 stundu. Vidējā dezinfekcijas platība no 6 līdz 25m2. Visus lampas modeļus iespējams stiprināt gan sienas, gan griestos, gan tie var būt arī pārnēsājami – statīva varianti. Baktericīdās lampas var darbināt bez cilvēka klātbūtnes, līdz ar to veicot ātru gaisa un virsmu dezinfekciju. Ja tomēr notiek darbs, kad tiek izmantotas šādas lampas, ir ieteicams izmantot brilles, kas aizsargās pret UV stariem. Papildus lampām ir arī bojājumu aizsardzības pakāpe 10-20 un līdz ar to ir iespējams lampas izmantot efektīvi bez liekām problēmām. Lampas darbībā tiek izmantoti UV stari, līdz ar to ir svarīgi, lai tie nespīdētu tieši acīs. Minimālais darbības laiks ir 40-60 min atkarībā no telpas lieluma.

Baktericīdās lampas tiek plaši izmantotas un ir sevišķi svarīgas, lai cīnītos ar vīrusu un baktēriju izplatīšanos telpā, vienlaikus nodrošinot augstu attīrītā gaisa kvalitāti. Šādā veidā ir iespējams izvairīties no inficēšanās ar gaisā esošajiem mikroorganismiem. Šāda problēma var rasties arī remontdarbu laikā un citos apstākļos.

Lasīt tālāk
Kārtot preces pēc nosaukuma (dilstošā secībā) Rādīt vispirms lētākās preces
Rāda: 1 - 3 no 3 preces