Bimetāliskie termometri

Bimetāliskie termometri lieliski noder temperatūras mērīšanai dažādās iekārtās. Tas ir labs risinājums, ko izmantot, lai veiktu dažādus uzdevumus atbilstoši prasībām, piemēram, ēdiena pagatavošanai.

Bimetāliskos termometrus pārsvarā izmanto saimniecības sistēmās temperatūras pārbaudīšanai. Ierīce ir izgatavota no nerūsējošā tērauda līdz ar to nezaudē savu estētisko pievilcību un vienlaikus arī ir precīza neatkarīgi no pakļautās temperatūras. Vidējais temperatūras mērīšanas diapazons ir -35-500°С. Rādījumu ir viegli redzēt lielajā displejā. Papildus informāciju var atrast pievienotajā instrukcijā. Nelielais svars un izmērs ļauj viegli veikt dažādus mērījumus. Ierīci plaši izmanto apkures sistēmās, ūdens apgādes sistēmās, rūpnieciskajā ražošanā. Precizitātes klase parasti ir 1,5. Štucers ir ass un radiāls. Korpusa diametrs un iedaļu vērtība var atšķirties. Darbības princips notiek ar 2 metāla plāksņu elastīgas deformācijas. Plāksnes ir izgatavotas no dažādiem metāliem un katrai no tām ir lineārais temperatūras paplašināšanas faktors. Bimetāliskie termometrus var izmantot arī griliem un kūpinātavām. Līdz ar to ir iespējams iegūt precīzu temperatūras aprēķinu tādā ēdienā kā daļā un precīzi zināt, vai tā tiek gatavota atbilstoši norādījumiem. Uz ierīces var atrasties arī atbilstošas norādes, kas signalizē, kad ēdiens ir gatavs. Atšķirīgiem modeļiem var atšķirties arī iegremdējamā daļa. To var tieši stiprināt pie ēdiena, bet termometrus, kas ir paredzēti stiprināšanai pie caurulēm ir iespējams stiprināt gan vertikāli, gan horizontāli. Bimetālisko termometru ar izmantot arī gaisa kondicionēšanas un ventilācijas sistēmām, līdz ar to ir iespējams sekot līdzi, lai telpās būtu atbilstoša temperatūra un gaiss, kas labvēlīgi ietekmē vispārīgo darbību un atrašanos tajā. Speciālie modeļi var tikt izvietoti arī pirtī vai kur citur pie griestiem un ļaut izmērīt, vai, piemēram, pirtī ir optimālā +70…+100oC temperatūra.

Bimetāliskie termometri ir pieejami ērtai lietošanai dažādos objektos, līdz ar to ir iespējams veikt precīzus mērījumus lai uzlabotu vides vai konkrētu priekšmetu kvalitāti. Laika gaitā tas atmaksājas ievērojami, jo ir iespējams izvairīties no nepiemērotas temperatūras iedarbības, kas var izraisīt negatīvu iespaidu uz veselību vai citām lietām, piemēram, produktiem.

Lasīt tālāk
Kārtot preces pēc nosaukuma (dilstošā secībā) Rādīt vispirms lētākās preces
Rāda: 1 - 30 no 44 preces