Datu logeri, Pašrakstitāji

Datu logeri un pašrakstītāji aizvien vairāk pierāda savu plašo pielietojumu līdz ar to ir iespējams tikt galā ar dažādiem uzdevumiem un iegūt dažādus precīzus mērījumus, kas vienlaikus apmierinās arī pašus punktuālākos cilvēkus.

Datu logeri ir ierīces ar plašu pielietojumu. Tos ir iespējams pieslēgt dzīvoklī, ofisā, noliktavā, siltumnīcā, ielā u.c. klimata kontrolei. Papildus ir iespējams pieslēgt līdz 5 kanāliem, ja tiek atsevišķi pasūtīts speciāls transmiters. Bezvada radio signāls parasti ir 433MHz. Datu logeris ir pieejams daudz mazākā izmērā, kas praktiski atgādina kādu speciālu pildspalvu. Šāda ierīce pārsvarā tiek izmantota pārtikas, mikrobioloģijas un medicīnas vajadzībām. Lai ierīces darbība būtu veiksmīgāka un neapdraudēta, ir iespējams papildus iegādāties ārējās temperatūras sensoru, kas tiek pievienots ar kabeļa palīdzību. Pieejams ir arī zemās temperatūras (-200-+250oC) registrators, kas ir aprīkots ar ārējo sensoru un 3m garu kabeli. Tā pamatuzdevums ir produktu uzglabāšanai un transportēšanai, lai tie atbilstu vispārējām prasībām un standartiem.

Pašrakstītājs ir nedaudz sarežģītāka ierīce. Tam ir nepārtraukta darbība tekstam un papildus matrices gaismas diodes displejs. Ir iespējama vienlaicīga vismaz triju mērāmo parametru vērtību reģistrācija. Trīs vai vairākas ieejas kanāli galvaniski atdalīti ar optisko diodi. Pirmais kanāls izdrukā arī tekstu. Kanālu korekciju nulles stāvoklim veic Holla devējs. Iekārtu var vadīt ar taustiņiem panelī vai no datora. Papildus ir iespējams iegādāties interfeisa kabeli un programmu.

Datu logeri un pašrakstītāji ir plašā klāstā pieejami dažādām profesionālām vajadzībām, lai atvieglotu transportēšanu un uzglabāšanu. Tas ir svarīgi daudzās nozarēs, lai klienti būtu apmierināti un pats produkts neciestu neatkarīgi no pārējiem vides apstākļiem. Pēc veiktajiem mērījumiem ir iespējams veikt dažādus pielāgojumus un modifikācijas. Ērtie savienojumi nodrošina vienkāršu datu pārraidi un uztveršanu praktiski jebkurā vidē. Jaunākās programmatūras ļauj sasniegt lieliskus rezultātus un vienkārši pārvietot ierīces tā, lai nerastos apgrūtinājumi vai sarežģījumi pārējo procesu darbībā. Iegūtie dati ir ar +/-1 kļūdu, kas ir ļoti labs rādītājs un atbilst augstākās kvalitātes standartiem jebkurā pielietojuma veidā.

Lasīt tālāk
Kārtot preces pēc nosaukuma (dilstošā secībā) Rādīt vispirms lētākās preces
Rāda: 1 - 9 no 9 preces