Gāzu analizatori, detektori, monitori

Gāzu analizatori, detektori un monitori ir plaši izmantotas mērierīces sevišķi medicīnā, kur tām ir būtiska loma datu izmantošanai pacientu veselības uzlabošanai, kā arī saistībā ar celtniecību, lai noteiktu gāzes līmeni un citas blakusparādības. Tie ir moderni un jaudīgi dažādu mērījumu nolasīšanai. Ierīces ir izgatavotas no augstas kvalitātes materiāliem un mehānisma, kura darbības principu vienlaikus nav grūti saprast un līdz ar to ir iespējams tos viegli izmantot.

Piedāvājumā esošie gāzes detektori ir viegli pārnēsājami to nelielā izmēra dēļ. Tie ir speciāli paredzēti sprādzienbīstamu gāzu noplūdes atklāšanai. Ierīce sastāv no kompakta detektora ar vienkāršu un intuitīvu kontroli un zondes. Ierīce ir veidota tā, ka tā nekavējoties reaģē uz vismazākajām oglekļa monoksīda koncentrācijas izmaiņām vidē. Vidējā jutība ir 10 ppm. Tas ir aprīkots ar skaņas un vizuālo signālu, kas brīdina par gāzes koncentrācijas izmaiņām gaisā. Signalizācijas analizators var kalibrēt jebkuru koncentrāciju un dažādu veidu gāzu ( līdz pat 16 un vairāk veidiem), piemēram, dabasgāzē, propānā, butānā, petrolejā, benzīnā, amonjakā, sērūdeņradis rūpniecības lakas un šķīdinātājos un citās uzliesmojošās gāzēs. Ierīce darbojas ar speciālām sārmu baterijām. Mērījuma rezultāts ir ātri redzams un kļūdas rezultāts nav liels. Tas ir iespējams pat 120s laikā. Papildus var iegādāties nomaināmu sensoru.

Ar precīziem gāzu analizatoriem, detektoriem un monitoriem ir iespējams izvērtēt riska faktorus darbavietā. Pēc tam ir iespējams pieņemt dažādus risinājumus kā to novērst un līdz ar to radīt labāku vidi vai ietekmēt remontdarbu gaitu. Šādas mērierīces ir ieteicamas arī augstskolās, bērnudārzos, siltumnīcās un citās telpās. Paraugu noņemšanai ir nepieciešams mazs daudzums un tas neietekmē iegūto rezultātu. Svarīgi ir novērst jebkādu negatīvu vides iedarbību uz veselību, jo tas var radikāli pasliktināt veselību, koncentrēšanas spējas un līdz ar to novest pie papildus problēmām. Iegūtos rezultātus var viegli apstrādāt un analizēt, lai atrastu labākos risinājumus, lai samazinātu nelabvēlīgo rezultātu neatkarīgi no telpas un vides, jo jaunākās tehnoloģijas un risinājumu spēj sniegt labus rezultātus.

Lasīt tālāk
Kārtot preces pēc nosaukuma (dilstošā secībā) Rādīt vispirms lētākās preces
Rāda: 1 - 7 no 7 preces