Ieduramie termometri

Ieduramie termometri ir labs risinājums kā veikt precīzus mērījumus pārtikas rūpniecībā, lauksaimniecībā, naftas ķīmijas pārstrādē, laboratorijās un citviet. Šādā veidā ir iespējams iegūt precīzus datus, lai varētu sekot līdzi nemainīgai kvalitātei un izvairītos no nevēlamām blakusparādībām.

Ieduramie termometri ir veidoti dažādos modeļos, kas ļauj tos vairāk pielāgot individuālām vajadzībām. Lielāko daļu no tiem mērīšanas diapazons ir -50°C ~ +150°C. Normāli noteiktā precizitāte ir ±1°C diapazonā -30°C ~ +150°C. Tie darbojas ar baterijām un neaizņem daudz vietas līdz ar to ir praktiski lietošanai. Korpuss ir plastmasas līdz ar to vieglāks un vienlaikus arī spēj izturēt temperatūru, kas pārsniedz 100oC. Ierīce pati izslēdzas pēc 1 stundas. Sensors, kuru ir paredzēts iedurt ēdienā u.tml. ir izgatavots no nerūsējošā tērauda un līdz ar to ir izturīgs un nerada papildus problēmas neatkarīgi no temperatūras vai ēdiena konsistences, kā arī tā daļas nenonāk ēdienā. Ir iespējams arī izvēlēties starp oF un oC. Ierastais temperatūras mērīšanas laiks ir 1 sek. ieduramie termometri papildus ir aprīkoti ar sensora plastmasas aizsargkabatu, kas nodrošina, ka mērījumi tiks veikti precīzi neatkarīgi no izmantošanas biežuma vai ilguma. Lielais displejs ar digitālajiem cipariem ļauj viegli ieraudzīt mērījumus un tos izmantot savām vajadzībām. Ir iespējams iegādāties arī LCD digitālo portatīvo daudzfunkcionālo termometru. Ar to ir iespējams mērīt temperatūru šķidrumos, beramkravās un mikstas vielās līdz 275mm dziļumam. Ierīces darbojas ar baterijām un ļauj veikt ērtus mērījumus neatkarīgi no ievietotās vides.

Ieduramie termometri ir precīzi savā darbā un ērti izmantojami. Tie ir sevišķi novērtēti gadījumā, ja ir nepieciešams sasniegt lieliskus augstas kvalitātes ēdienus. Ieduramās caurules diametrs parasti ir 1,4mm un tās tekstūra vai sastāvdaļas neietekmē cepamo produktu vai jebkādu citu vielu. Šādi termometri ir arī mitrumizturīgi. Tie ir arī viegli tīrāmi un uzglabājami līdz ar to izmantošana nesagādā liekas problēmas. Tos var izmantot arī beramkravās un citās mīkstās vielās. Ierīce ir vienlīdz svarīga gan cepšanai paredzētai pārtikai, gan sasaldētiem produktiem vienlīdz sasniedzot lielisku rezultātu.

Lasīt tālāk
Kārtot preces pēc nosaukuma (dilstošā secībā) Rādīt vispirms lētākās preces
Rāda: 1 - 11 no 11 preces