Materiālu mitruma mērītāji

Materiālu mitrumu mērītāji tiek plaši izmantoti dažādos būvniecības darbos, remontdarbos un citur. Tā kā tie ir augstas kvalitātes un spēj veikt precīzus mērījumus, to nozīme aizvien pieaug, jo to ir iespējams veikt daudz ātrāk un kvalitatīvāk nekā ar senākiem instrumentiem.

Materiālu mitruma mērītāji sniedz augstas precizitātes un ātras reaģēšanas materiālu mitruma noteikšanu. Vienlaikus tie ir kompakti, vienkārši un ērti lietot. Ar tiem var noteikt mitrumu koksnē un būvmateriālos, šķeldā, ražošanas, žāvēšanas un glabāšanas procesos. Modeļi nedaudz atšķiras savās funkcijās, piemēram, ir pieejami augstfrekvences, gan ar ieduramiem adatu (konduktometriskiem) tipa sensoriem. Ir iespējams mērīt arī dažādus celtniecības materiālus. Ārējās adatas ir lieliski piemērotas grūti pieejamu kokmateriālu mitruma mērīšanai. Kontaktspraudnis tiek ievietots instrumenta labajā sānā izvietotajā ligzdā un veic mērījumu pagarinātāja adatas iedurot koksnē vai tās izstrādājumā. Ārējā temperatūras zonde ir lieliski piemērota dažādu šķidru, viskozu un beramu materiālu temperatūras mērīšanai. Temperatūru ir iespējams mērīt Celsija un Fārenheita grādos. Visas nepieciešamās indikācijas parādās uz LCD displeja un ir viegli nolasāmas. Mitruma mērīšanas diapazons dažādiem materiāliem atšķiras. Kokam ir iespējams veikt mērījumus līdz pat +/-1% pie 20oC. Pieļaujamā ekspluatācijas temperatūra ir -10oC-40oC. Automātiska izslēgšanās pēc 10 minūtēm. Dizains ir izturīgs un ļoti kompakts. Kā vienu no piemēriem var minēt mērītāju, kas ļauj noteikt 7 materiālu veidu mitrumu kā starpā ir ciets vai mīksts koks, cementa java, kaļķu java un ķieģeļi. Katrs var vienkārši izvēlēties sev nepieciešamo un veikt mērījumus. Rezultāts ir redzams dažu sekunžu laikā.

Profesionālie materiālu mitruma mērītāji ir lielisks palīgs ikvienam. Tie ir ideāls palīgs celtniecībā un galdniecībā. Viegli lietojams pat pilnīgiem iesācējiem. Laika gaitā ir iespējams piegādāties arī dažādus papildus aksesuārus, lai darbu ar to padarītu pēc iespējas efektīvāku. Pēc mitruma noteikšanas var zināt vai materiāls ir gatavs izmantošanai vai tam ir nepieciešama papildus apkope un uzmanība. Neatbilstošas mitruma pakāpes materiāla izmantošana var izraisīt tālākas problēmas, kas negatīvi ietekmēs pārējo darbu.

Lasīt tālāk
Kārtot preces pēc nosaukuma (dilstošā secībā) Rādīt vispirms lētākās preces
Rāda: 1 - 6 no 6 preces