Мultifunkcionāli mērītāji

Multifunkcionāli mērītāji ļauj apvienot dažādus vajadzīgos datus vienviet. Kvalitatīvās ierīces ļaus iegūt nepieciešamo jebkurā vēlamajā laikā.

Kā viens no multifunkcionālu mērītāju piederumiem ir TDS mērītājs. Tas būtībā ir ūdens tīrības mērierīce. Tas var būt noderīgs filtrs, mājas akas un citu ūdens tilpņu ūdens pārbaudei. Šādas ierīces darbības pamatā ir ar elektriskās konduktivitātes palīdzību izšķīdušo vielu daudzumu ūdenī izmērīšana. TDS (Total Dissolved Solids) nozīmē ”kopējie izšķīdušie minerāli”. Ierīces sniegtais rezultāts ir nolasāms kā daļiņas uz miljonu (ppm). Šāda ierīce ir lieliska lauksaimniecībā, kur visos mēslojumos iekļautās augu barības vielas ir minerāli, ļaujot noteikt, kāds ir precīzs pievienotā mēslojuma daudzums. Vienlaikus ierīcē ir iestrādāta arī elektrovadītājspējas (CD), kopējās cietvielu (TDS), izšķīduša skābekļa (DO) un temperatūras (ATC) noteikšanas funkcijas līdz ar to tā apvieno vismaz 4 atsevišķus mērinstrumentus. Tas ir sevišķi svarīgi laikā, kad ir nepieciešams taupīt laiku un vienlaikus atrast ierīci, kas spēj nolasīt vairākus datus precīzākai situācijas izvērtēšanai. Papildus ir iespējams iegādāties arī profesionālā skaņas līmeņa mērītāju, kas ļauj pārliecināties par vides troksni un pēc tam pieņemt risinājumus, lai uzlabotu esošo situāciju. Trokšņu mērītājs var būt apvienots arī ar mitruma mērītāju, anemometru un luksmetru. Praktiski šādas ierīces ir hibrīdi, kas ir kalibrēti un pierādījuši savu darbību dažādās jomās, telpās un vidē. Cits multifunkcionāls instruments ir temperatūras devējs, kas ir paredzēts automātiskai temperatūras kompensācijas nodrošināšanai pH mērījumu gaitā ar iespēju mērīt arī temperatūru. Šādā veidā ir viegli sekot līdzi temperatūrai.

Multifunkionālie mērītāji ļauj iegūt nepieciešamos datus jebkad kad tas būs nepieciešams līdz ar to nav jāuztraucas, ka kaut kāda ierīce varētu iztrūkt lai veiktu pilnvērtīgus mērījumus dažādā vidē vai šķīdumos. Katra no ierīcēm ir pārbaudīta un tās korpuss var izturēt dažādu vidi un darba prasības. Produkcijā nonāk tikai pārbaudīti un pierādīti instrumenti, kas spēj darboties vairākus gadus uz priekšu sniedzot precīzus rādījumus ar +/-1 novirzi, kas ir ļoti maz un praktiski neietekmē tālāko datu analīzi un izmaiņu veikšanu.

Lasīt tālāk
Kārtot preces pēc nosaukuma (dilstošā secībā) Rādīt vispirms lētākās preces
Rāda: 1 - 6 no 6 preces