Oksimetri (izšķīdušā skābekļa mērītājs šķidrumā)

Oksimetru pamatfunkcija ir skābekļa mērīšana šķidrumā. Tā ir moderna ierīce, kas sniedz precīzus mērījumus kad vien tas ir nepieciešams. Tam var būt dažādi pielietojumi.

Oksimetri parasti nāk komplektā ar elektrolītu pudelītē vai/un rezerves galviņām ar diafragmu. Iespējams ir arī atsevišķi iegādāties zondi un kabeļus kā arī rezerves membrānas galvu kādam no oksimetra modeļiem. Ierīce ir viegli pārnēsājama un praktiski jebkurā laikā sniedz iespēju veikt skābekļa un slāpekļa mērījumu ūdenī, vienlaikus nodrošinot aizsardzību pret negatīvu ūdens iedarbību uz ierīci. Izmērītos datus ir viegli nolasīt no LCD displeja, kas ir salīdzinoši liels un digitālie cipari ir skaidri. Parasti jūtība ir 0,1 mg/l. Ierīcei ir mikrocirkulācija. Ir iespējams mērīt O2 koncentrāciju šķīdumā, gaisā, sāļu % koncentrāciju, temperatūru. Ir iespējama autokalibrēšana. Auto temperatūas kompensācija ir 0+50oC. Papildus ir iebūvētas rezultātu atmiņas un max/min funkcijas. Ierīces darbojas ar baterijām.

Modernie oksimetri sniedz iespēju veikt momentānus mērījumus bez mērītāja iesildīšanas. Neatkarīga 100 %, nulles mērījuma kalibrācija un kompensējošie uzstādījumi sniedz garantiju, ka būs paaugstināta mērījuma precizitāte. Pēc sāļuma un spiediena vērtību manuālas ievades, mērītājs automātiski veic nepieciešamās kalibrācijas. Baterijas ļauj ierīcei daroties aptuveni 100 stundas, kas ir salīdzinoši ilgs laiks ņemot vērtā to, ka ar iekārtu netiek strādāts tik ilgi. Papildus ir arī automātiskā izslēgšanas funkcija un kontrolēt ierīci ir neizsakāmi vienkārši ar pāris pogām un lielu displeju, kas ātri parāda visu nepeiciešamo infromāciju.

Oksimetri ir derīgi darbam un ar rezerves daļām spēj sniegt precīzus mērījumus jebkad, kad tas ir nepieciešams. Ierīcēm ir neatkarīga 100 % un nulles mērījuma kalibrācija un kompensējošie uzstādījumi, kas nodrošina paaugstinātu mērījuma precizitāti. Pēc sāļuma un spiediena vērtību manuālas ievades, mērītājs automātiski veic nepieciešamo izskaitļošanu. Augsta jūtība ļauj iegūt labus datus jebkurā laikā un vietā pat ja šķīdums vai gaiss ir ļoti piesārņots (limiti ir augsti). Mēraparāta izmēri ir mazi līdz ar to ir iespējams ērti to pielietot un neuztraukties par izmantošanu.

Lasīt tālāk
Kārtot preces pēc nosaukuma (dilstošā secībā) Rādīt vispirms lētākās preces
Rāda: 1 - 5 no 5 preces