pH/ORP metri (pH/oksidēšanās-reducēšanās potencials)

PH/ORP metri ir mērinstrumenti, kas ļauj iegūt precīzus datus no dažādiem šķīdumiem. Tas ir labs risinājums profesionālai darbībai un pareiza risinājuma atrašanai, ja kaut kas, balstoties uz mērījumiem, nav gluži kārtībā.

Viens no modeļiem ir pH indikators nepārtrauktai darbībai ar pastāvīgu pH monitoru ar ko ir iespējams nepārtraukti mērīt pH līmeni ūdenī. Šādu iespēju var izmantot akvārijam, dīķim, hidroponikas sistēmā u.c. Katrs no modeļiem ir aprīkots ar profesionālu korpusu un lielu displeju vieglai mērījumu nolasīšanai. Tiem ir max/min funkcija un atmiņa, kas ļauj saglabāt vairākus rādījumus. Modeļiem ir arī nedaudz atšķirīgs darbības diapazons, bet pārsvarā tas ir pH0...pH14 (± 0.01 pH). Papildus ir arī mV, T°C, manuāla vai auto temperatūras kompensācija. Darbībai parasti tiek izmantoti pH elektrodi, piemēram, PE-01,-03,-04HD, -11. Tie ir nomaināmi. PH metri ir ūdensizturīgi līdz ar to nav jāuztraucas no to izmantošanas biežuma. Temperatūras diapazons mēdz būt dažāds, piemēram, 5.0 līdz 60.0°C / 23.0 līdz 140.0°F, kas ir samērā liels diapazons, lai veiktu visus nepieciešamos mērījumus. Mērījumi tiek veikti ar precizitāti ±0.5°C / ±1°F. Visas ierīces ir rūpnieciski kalibrētas. Darbojas ar baterijām, ir modeļi, kuriem ar vienu bateriju komplektu pietiek 300 stundām. Laboratorijas darbu veikšanai pieejams ir arī temperatūras stacionārais mērītājs. Pats vienkāršākais ir kabatas testeris, kas ļauj veikt ātru pielietojumu, bet to pH elektrodu nevar nomainīt.

PH/ORP metri ir lielisks risinājums dažādām vajadzībām, jo ir iespējams veikt precīzus mērījumus un iegūt konkrētus datus uz kā balstīt turpmākos lēmumus. Šādām ierīcēm var atrast daudz pielietojumus: hidroponikā, lauksaimniecībā, akvāriji, peldbaseinos un SPA, laboratorijas darbos un izglītībā, dzesēšanas torņos, notekūdeņu un ūdens attīrīšanā, vides monitoringā, kvalitātes kontrolē, skolās, pārtikas un dzērienu ražošanā un daudzās citās nozarēs, kur ir jebkāda saskare ar ūdeni vai ūdens šķīdumiem. Metri ir nelieli un līdz ar to tos ir viegli ielikt kabatā un izmantot jebkurā vietā, kur tas ir nepieciešams.

Lasīt tālāk
Kārtot preces pēc nosaukuma (dilstošā secībā) Rādīt vispirms lētākās preces
Rāda: 1 - 19 no 19 preces