Sensori, elektrodi, kalibrēšanas šķidrumi

Sensori, elektrodi, kalibrēšanas šķīdumi arī ir plaši izmantojami mērinstrumenti. Tie ir moderni un ļauj iegūt precīzus rezultātus. Tos ir iespējams ievietot zemē, pārtikas produktos u.c., tomēr visbiežāk tos izmanto ūdenim un ūdens šķīdumos.

Ierīces ir izgatavotas no epoksīdplastmasas korpusa ar BNC tipa uzgaļa savienojumu. Tā diametrs mēdz atšķirties. Tie darbojas ar elektrību un komplektā nāk vads, bet ir arī modeļi, kas darbojas ar beterijām. Darbības diapazons modeļiem atšķiras, bet pārsvarā tas ir 0,00...14,00 pH/0,01pH. Iespējamā kļūda ir +-0,2pH, kas ir augstas kvalitātes rādījums. Kā kalibrēšanas veids var tikt minēts mehaniskā divpunktu 7pH un 4/10pH. Ierīcēs tiek ieskrūvēts elektrods. Optimālā darbības temperatūra ir 0...+50°C. Kalibrēšanas šķīdumi ir jāpasūta atsevišķi.

Kalibrēšanas šķīdumi ir nopērkami dažādos tilpumos. Tie ir iepakoti speciālos maisiņos vai plastmasa pudelēs ar atšķirīgu pH. Izmantojamie kalibrēšanas šķīdumi, kalibrēšana, metodes precizitāte, rezultātu aprēķināšana un iegūšanas metodei ir jāatbilst standartiem, lai iegūtu labus rezultātus. Pieejamie kalibrēšanas šķīdumi ir ar atbilstošu derīguma termiņu, kas ir ļoti svarīgi kalibrēšanas veikšanai. Tie arī nav piesārņoti. Katram lietotājam pašam ir jāpārliecinās, vai ir izmantots pareizais elektrods un šūnas konstante ir pareiza. Ja joprojām nav iespējams kalibrēt ierīci, lūdzu, sazinieties ar iekārtu servisa nodaļu vai atbilstošu nozares speciālistu. Kalibrēšanas šķīdumi ir ekonomiski un speciāli piemēroti laboratoriskai lietošanai. Kalibrēšanas šķīdumus ir jāsagatavo tieši pirms plānotās pielietošanas. Ja nav iespējama kalibrēšana, ir jāpārbauda vai oksimetra zondes sūklītis ir mitrs, zondes membrānu un pēc tās noņemšanas pārbaudiet elektrodu. Ir svarīgi atcerēties, ka uz anoda vai katoda nedrīkst būt nogulsnes. Pēc elektroda notīrīšanas var mēģināt atkal veikt mērījumu.

Sensori, elektrodi un kalibrēšanas šķīdumi ir augstas kvalitātes un sniedz iespēju iegūt precīzus mērījumus. Šādā veidā ir iespējams atrast risinājumus ūdens un citu sķīdumu esošajās problēmās. Tas ir noderīgi gan lauksaimniecībā, mikroskopijā, laboratorijā, virsmas metroloģijā un citās nozarēs. Katrs var atrast vēlamo risinājumu un iegūtos datus izmantot tā, lai uzlabotu citu nozares daļu funkcionēšanu un drošību cilvēku izmantošanai.

Lasīt tālāk
Kārtot preces pēc nosaukuma (dilstošā secībā) Rādīt vispirms lētākās preces
Rāda: 1 - 20 no 20 preces