Stikla šķidrā termometri

Stikla šķidrā termometri tiek plaši izmantoti dažādām vajadzībām. Tie ir daudz modernāks risinājums nekā tradicionālie dzīvsudraba termometri, kas ir daudz kaitīgāki un nesniedz tik precīzus mērījumus kā varētu gaidīt mūsdienu tehnoloģiju laikmetā.

Stikla šķidrā termometriem ir plašs pielietojums. Tie ir ievietoti Stikla termometrs aizsargfutlārī un līdz ar to tos var izmantot saldēšanas kamerām, ledusskapjiem un vitrīnām (pārsvarā). Bieži vien tos izmanto arī noliktavas telpām, kur ir svarīgi uzturēt konkrētu temperatūru, lai prece nezaudētu savu formu un citus rādītājus. Parasti ierīces darbības diapazons ir no -20°C līdz +70°C. Tas ir pazīstams kā stikla termometrs ar plastmasas plāksnītēm noliktavas telpām. Piedāvājumā var atrast arī termometru ar krāsotu etilspirtu, ko ir vieglāk pamanīt un nolasīt nepieciešamos mērījumus. Šādu modeli bieži vien izmanto visa veida ledusskapjos, gan pārtīkās rūpniecībā, ražošanā kā arī medicīnā. Vienkāršākais termometrs ar āķi palīdz kontrolēt temperatūru aukstuma vitrīnā, ledusskapī vai saldētavā un tā darbības diapazons ir -40 ...+40°C, kas ir pilnībā pietiekami, lai iegūtu vajadzīgos mērījumus un uzturētu piemērotu temperatūru produktu u.c. uzglabāšanai. Pieejami ir arī termometri apkures katliem un boileriem ar aizsargietvaru. Rezultāts ir redzams jau pēc 60s, kad parādās konkrētā temperatūra. Tā ir ar +/-1 grāda novirzi, kas ir ļoti labs rezultāts.

Pateicoties stikla šķidrā termometriem pārtikas produktu ražošana un uzglabāšana ir labs risinājums, kas tiek bieži izmantots. To rādījumi vienmēr ir precīzi. Izturīgais korpuss garantē vieglu uzstādīšanu un izturību pret vides iedarbību. Nav jāuztraucas, ka mērījuma stikls varētu aizsalt vai kādu citu iemeslu dēļ palikt grūti nolasāms. Jaunmodīgie termometri vienmēr tiek galā ar savu uzdevumu, ļaujot veikt nepieciešamās modifikācijas, lai sasniegtu labus risinājumus dažādās nozarēs, kur tas ir sevišķi svarīgi. Veikt mērījumus ar to ir pilnībā droši un termometrs ir elastīgs. Šāda veida termometriem ir ilgs darbības mūžs līdz ar to nav jāuztraucas par to nomaiņu. Ir iespējams izmantot tos pat visintensīvākajos apstākļos un sasniegt labus rezultātus neatkarīgi no vides.

Lasīt tālāk
Kārtot preces pēc nosaukuma (dilstošā secībā) Rādīt vispirms lētākās preces
Rāda: 1 - 3 no 3 preces