Vienreizēja māja priekš ģimenes Jaunzēlandē

Jan 18, 2016 Off Comments in Dzīvojamā māja, Ģimenes mājas, Māja okeāna krastā, Moderna māja, Neparasta māja by
Vienreizēja māja priekš ģimenes Jaunzēlandē

Šī māja ir novietota uz kāpas Jaunzēlandes Kapiti piekrastē. “Bach” māja ir pieticīga atpūtas vieta Jaunzēlandē, kas oriģināli bija parasta būda būvēta no lētiem vai pārstrādātiem materiāliem, tipiski netāku no pludmales. Laika gaitā, tradicionālā pludmale deva māju daudz skaistām un lielām pludmales mājām. Šī atpūtas māja seko šim paradumam, taču vēl jo projām saglabā veco labo vienkāršuma dvēseli.

Dizainēta no “Atelierworkshop” arhitektiem, māja ir 140 kvadrātmetru liela, sevī ietverot četras guļamistabas, divas vannasistabas kas novietotas centrālajā dzīvojamās,pusdienošanas, virtuves platībā. Interjers pārsvarā tika veidots no ciedra finiera, ar patīkami vasarīgu un gaišu krāsu. Tas pats saplāksnis tika izmantots lai izveidotu kabinetus un skapi.
Māja ir novietota ar skatu uz ziemeļiem, un dzīvojamās platības logs dod pieeju burvīgam skatam uz ūdeni un Kapiti salu. Arhitekti dizainēja ši māju lai tā spētu izmantot pasīvā klimata kontroles stratēģijas. Verandas kombinācija un saules placis saulainajā ziemeļu pusē adaptējas ar bīdāmajām durvīm, gan uz iekšpusi gan ārpusi. Lielās durvis dod iespēju dabīgi izvēdināt māju ar svaigu gaisu. Šī māja neizmanto ūdens pieslēgumu, jo mājai uz jumta ir izvietota lietus kolekcionēšanas sistēma, kas vēlāk tiek pārstrādāts lietojamam ūdenim ģimenes vajadzībām.